Apartamento Novo E Aconchegante, Perto Da Praia
Gelegen op 5 minuten wandelafstand van Praia de Vila Mirim, heeft Apartamento Novo E Aconchegante, Perto Da Praia Praia Grande gasten gemakkelijke toegang tot diverse toeristische attracties in de buurt.
Het appartement is op een klein stukje lopen van het Yemanjá standbeeld gelegen. Dit appartement ligt binnen 4 km afstand van Estacao Samarita in Praia Grande. Deze accommodatie is op korte rijafstand van 10 minuten van het Praia da Aviacao strand genesteld.
Het appartement biedt gasten de handige voorziening van handdoeken in de badkamer. Er is ook een apart toilet en een douche.
Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt de accommodatie zelfvoorzienende opties zoals een koelkast, een oven en keukengerei. Apartamento Novo E Aconchegante, Perto Da Praia is binnen een paar straten van de dichtstbijzijnde bushalte, Linha 12.
- Locale bezienswaardigheiden
- Mercado de Peixe Ocian1224 km
- Praia de Vila Mirim484 km
- Fish Market1234 km
- Feira de Artesanato do Bairro Ocian857 km
- Assai Atacadista1278 km
- Yemanja statue134 km
- Cidade Ocian724 km
- Assembleia de Deus1061 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas74 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apartamento Novo E Aconchegante, Perto Da Praia.
Het Yemanjá standbeeld en Praia de Vila Mirim behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Apartamento Novo E Aconchegante, Perto Da Praia. - ❓
Hoeveel kost het om Apartamento Novo E Aconchegante, Perto Da Praia te boeken?
De prijs van het boeken van Apartamento Novo E Aconchegante, Perto Da Praia is $46. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Apartamento Novo E Aconchegante, Perto Da Praia?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Apartamento Novo E Aconchegante, Perto Da Praia.